Om Tema

Kontakt os

Hvis du har brug for hjælp eller har spørgsmål til en bestilling, er du meget velkommen til at kontakte os. 

Første ledige salgs- og servicemedarbejder – tlf. 70 100 399 (svensktalende)

Telefonåbent:
Mandag til fredag kl. 09.30-17.30

Du er også meget velkommen til at kontakte os på mail – info@temarejser.dk

 

 

 

 

 

 

 

TEMAs medarbejder

Anders Sävbark

Rejsekonsulent / Travel Consultant info@temarejser.dk +45 70 100 399

Caroline Edefalk

Rejsekonsulent / Travel Consultant info@temarejser.dk +45 70 100 399

Anna Persson

Rejsekonsulent / Travel Consultant info@temarejser.dk +45 70 100 399

Nicole Lankela

Rejsekonsulent / Travel Consultant info@temarejser.dk +45 70 100 399

David Karlsson

Managing Director david.karlsson@temaresor.se +46 8 506 989 03

Mats Bigård

Product & Contracting Manager mats.bigard@temaresor.se +46 771 37 38 39

Lars Björkman

Product & Contracting Manager lars.bjorkman@temaresor.se +46 771 37 38 39

Jennie Eckerdal

Product & Contracting Manager jennie.eckerdal@temaresor.se +46 771 37 38 39

Stefan Maurbakken

Product & Contracting Manager stefan.maurbakken@temaresor.se +46 771 37 38 39

Jesper Eriksson

Product & Contracting Manager jesper.eriksson@temaresor.se +46 771 37 38 39

Camilla Minbrant

HR Manager camilla.minbrant@temaresor.se +46 771 37 38 39

Irene Meurling

Staff Coordinator & Controller irene.meurling@temaresor.se +46 771 37 38 39

AnnaSara Mettävainio

Accounting Manager annasara.mettavainio@jambotours.se +46 8 506 989 10

Åsa Svensson

Accounting asa.svensson@temaresor.se +46 8 506 989 12

Kent Wallstedt

Senior Advisor kent.wallstedt@temaresor.se +46 8 506 989 01

Erik Weihagen

Digital and Commercial Manager erik.weihagen@temaresor.se +46 8 506 989 17

 
XClose