Om TEMA

Kontakt os

Hvis du har brug for hjælp eller har spørgsmål til en bestilling, er du meget velkommen til at kontakte os. 

Første ledige salgs- og servicemedarbejder: 
Tlf. 70 100 399 (svensktalende)

Telefonåbent:
Mandag til fredag kl. 10.00 – 14.00

Du er også meget velkommen til at kontakte os på mail – info@temarejser.dk

 

 

 

 

 

 

 

TEMAs medarbejder

Erica Melander

Rejsekonsulent / Travel Consultant info@temarejser.dk +45 70 100 399

Malin Eriksson

Rejsekonsulent / Travel Consultant info@temarejser.dk +45 70 100 399

David Karlsson

Managing Director david.karlsson@temaresor.se +46 8 506 989 03

Mats Bigård

Product & Contracting Manager mats.bigard@temaresor.se +46 771 37 38 39

Jessica Carlson

Product & Contracting Manager jessica.carlson@jambotours.se +45 70 100 399

Camilla Minbrant

HR Manager camilla.minbrant@temaresor.se +46 771 37 38 39

Irene Meurling

Staff Coordinator & Sales irene.meurling@temaresor.se +46 771 37 38 39

AnnaSara Mettävainio

Accounting Manager annasara.mettavainio@jambotours.se +46 8 506 989 10

Kent Wallstedt

Senior Advisor kent.wallstedt@temaresor.se +46 8 506 989 01

Erik Weihagen

Digital and Commercial Manager and Accounting erik.weihagen@temaresor.se +46 8 506 989 17

 
XClose
 
XClose
Tilmeld dig TEMAs nyhedsbrev!

Så er du hele tiden opdateret omkring det som sker i TEMAs verden. Du får de bedste tilbud, seneste rejsenyheder og spændende informationer fra vores rejseledere ude i verden..

Udfyld oplysningerne i skemaet nedenfor.


Du kan når som helst afmelde nyhedsbrevet igen.